Kopiowanie treści zabronione

Auto Haze od Female Seeds

Większość rozkwitających odmian automatycznie posiada dominację tak zwanych genów indica. Jest to oczywiście istota szybkości kwitnienia. Wytwórca nasion konopi Female Seed ma swoim nabywcom naprawdę wiele do zaoferowania. Wspaniałymi ziarnami jest odmiana Auto Haze. W wersji tej udało się zachować relaksujące oraz energetyczne zwyczajowe działania dla sativy. Odmiany Haze są najczęściej trudne w przeciętnej hodowli. Jednakże pocieszeniem jest to, że rozkwitająca wersja automatycznie absolutnie nie sprawi żadnych problemów i to nikomu.

Już w ciągu jedenastu tygodni umożliwi naprawdę plony solidne pełnych korzennych oraz gęstych topów. Nawet najwięksi na świecie entuzjaści Haze wychwalają samego producenta Female Seeds oraz oczywiście odmianę Auto Haze.

A jak ze smakiem i z zapachem? Przystoi w zasadzie to określić jednym zdaniem. Jest to albowiem wyraźna słodka kompozycja. Uspokajające oraz mocne efekty przypominają niewątpliwie najkorzystniejsze wersje znanej wszystkim Sativa. Dodają prawdziwie wielkiej fascynacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *