Kopiowanie treści zabronione

Jak uzyskać nasiona marihuany?

Znamy jeden niezawodny sposób na to, jak uzyskać nasiona marihuany. Jaki? Odpowiedź znajdziecie właśnie w tym tekście. Własna hodowla staje się coraz popularniejsza. Powoli w coraz większej ilości krajów europejskich marihuana zaczyna być tolerowana. To duża zmiana, zwłaszcza biorąc pod uwagę panującą względem niej jeszcze parę lat temu wrogość.

Od czego zacząć?

Przymierzając się do własnej hodowli, zastanówmy się, czego oczekujemy. Co najbardziej podobało nam się w kupowanych gotowcach? Od tego warto zacząć. Własna uprawa nie jest trudna ani szczególnie kosztowna, jeśli od razu nie zaczniemy od zakupu profesjonalnego sprzętu. Sprawdźmy także, jakimi warunkami dysponujemy – czy będzie to indoor, czy możemy sobie pozwolić na uprawę na zewnątrz? Dobierajmy takie odmiany, aby uzyskać jak najlepsze wyniki. Upewnijmy się ponad wszelką wątpliwości, że kupowane nasiona nie są w wersji feminizowanej, gdyż z takiej hodowli nie uzyskamy nasion, a jedynie susz.

Do dzieła!

Mając już wybraną odmianę i właściwe nasiona, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć swoją pierwszą własną uprawę. Kiełkowanie przeprowadzamy jedną z trzech podstawowych metod. Możemy zdecydować się na papierowy ręcznik, zacząć od razu w podłożu lub kupić gotowy zestaw do kiełkowania. Ostatni sposób oferuję największą szansę, ale trzeba wydać dodatkową kwotę. Po tym etapie przesadzamy rośliny na gotowe miejsce uprawy i dbamy o nie każdego dnia. Zależy nam na nasionach, więc nie usuwamy męskich roślin z hodowli, gdyż produkują one pyłek niezbędny w procesie zapylania żeńskich odmian. Po zapyleniu zwykle 4 do 6 tygodni w żeńskich kwiatach będą rozwijać się nasiona i bez trudu poznasz, które są zapylone, a które nie. Po ok. miesiącu od zapylenia nasiona powinny dojrzewać. Wyjmij jedno i sprawdź, czy skorupka jest twarda i ciemnobrązowa. Jeśli tak, to zetnij kwiaty i wyjmij ziarna, jeśli nie, to musisz jeszcze poczekać. Zdradzimy wam teraz nasz niezawodny sposób na dobre nasiona: wchodzicie na TanieSianie.pl i wybieracie jedną z dziesiątek sprawdzonych odmian od najlepszych dostawców. To polecane i sprawdzone przez setki klientów produkty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *